Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Trubadur : Annika Nord → Silja Serenade Sea Pub
19:00
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
15:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
15:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
15:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Sea Pub
16:00 - 18:00
19:00 - 21:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
17:00 - 21:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:30
23:00
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
15:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
15:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Trubadur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
17:00 - 21:45
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
15:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Band : Blaster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Trubadur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Band : BananaBand → Silja Serenade Starlight
21:30
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Booster → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : Booster → Silja Serenade Starlight
21:30
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Trubadur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Trubadur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
17:00
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Trubadur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
18:00
Show : Sunny Tunes → Silja Serenade Starlight
Starlight
Starlight
21:00
23:30
23:30
Barnprogram : Teckiningstävling → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Kramstund med Sälen Harry → Silja Serenade Conference Center
17:15
Barnprogram : Mumin önskar god natt Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
18:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
15:00 - 22:00
Barnprogram : Mumindisco Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
10:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
09:30
Barnprogram : Överraskningsprogram → Silja Serenade Conference Center
11:00
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Promenade underhållning : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
15:00 - 19:45
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Trubadur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Ungdomsprogram : Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade
PAF Bingo → Silja Serenade Starlight
Starlight
10:30
18:00
Barnprogram : Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight
20:00
Barnprogram : Ungdomstävling → Silja Serenade Conference Center
19:00
Barnprogram : Tipsrunda → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Show : Rock On! → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:00
23:30
Barnprogram : Färlägginingstävling → Silja Serenade Silja Land
16:00 - 22:00
Barnprogram : Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land
21:45
Barnprogram : Sälen Harry's bingo → Silja Serenade Starlight
19:00
Barnprogram : Mumins morgonstund → Silja Serenade Sun Deck
09:15
Barnprogram : Vi delar ut priser för tävlingar och tipsrundor → Silja Serenade Silja Land
08:30
Födelsedagsfirande ombord Silja Serenade → Silja Serenade Starlight
22:30
Band : UpEleven → Silja Serenade Starlight
Starlight
21:30
00:00
Trubadur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
19:00 - 23:45
Promenade underhållning : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade